Oblicza wody” - to nazwa konkursu zorganizowanego w ramach XIII Festiwalu Nauki w Krakowie, którego organizatorem jest Uniwersytet Rolniczy w Krakowie.

Konkurs ma charakter otwarty i przeznaczony jest dla wszystkich entuzjastów fotografii w trzech kategoriach wiekowych - dzieci (szkoły podstawowe), młodzież (szkoły gimnazjalne i szkoły średnie) oraz dorośli (od lat 18). W każdej kategorii wiekowej organizatorzy przewidują rzeczową nagrodę główną oraz wyróżnienie.

Zdjęcia można nadsyłać do 19 kwietnia br. na adres Biura Organizacyjnego Festiwalu Nauki w Krakowie - Biuro Informacji i Promocji UR – al. Mickiewicza 21, 31-120 Kraków.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 26 kwietnia br., a rozdanie nagród – podczas trwania Festiwalu.

Szczegóły konkursu - www.festiwalnauki.ur.krakow.pl