Intarg - 11. edycja

Utworzono: piątek, 02 luty 2018 Anna Leszkowska Drukuj E-mail

LOGO INTARGW dniach 20-21 czerwca 2018 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, odbędzie się 11. Edycja Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji Intarg®

W tegorocznej edycji Intargu można będzie wypromować wynalazki i innowacyjne wyroby, technologie i usługi z różnych dziedzin, zdobyć cenne nagrody, a także zorganizować własną konferencję czy panel.

 

Targi, którym przyświeca idea „ od koncepcji do sukcesu rynkowego” mają charakter interdyscyplinarny. Znajdą się na nich nowości z ekologii, medycynie, IT, nowe rozwiązania dla różnych gałęzi przemysłu, po przedmioty codziennego użytku. Szczególne zaproszenie organizatorzy kierują do firm oraz instytucji związanych z ekologią (oferta z zakresu eco-industry; eco-city, eco-transport; eco-life style i in.)

W Targach uczestniczą jednostki sfery nauki, przedsiębiorstwa innowacyjne, klastry technologiczne, start-upy, instytucje wspierające i współpracujące z nauką - z kraju i z ponad 19 krajów świata.

Wystawcy mogą zgłosić prezentowane wynalazki i innowacje do konkursu Intarg®, w ramach którego zostaną one poddane ocenie międzynarodowego jury. Drugiego dnia targów, w czasie gali zamykającej wydarzenie zostaną ogłoszone wyniki konkursu i wręczone wyróżnienia, medale i dyplomy laureatom nagrodzonych rozwiązań.


W programie Targów znajdą się m.in.:
- Stoiska z innowacyjnymi produktami, technologiami i usługami z wielu branż, w postaci wyrobów rynkowych, prototypów, modeli, prezentacji multimedialnych, filmów, itp.
- Konferencje, panele dyskusyjne, spotkania biznesowe, networking cocktail
- Konkurs Intarg® (ocena wynalazków i innowacji przez międzynarodowe jury)
- Strefy: Eko, Start-Up International, Networkingowa, Konferencyjna
- Gala wręczenia nagród, medali i dyplomów za najlepsze wynalazki i innowacje Intarg® 2018
- Gala wręczenia statuetek: Gielda wynalazków, Lider Innowacji®, Młody wynalazca.


Więcej informacji - www.intarg.haller.pl

 

Odsłony: 743
DMC Firewall is a Joomla Security extension!