INTARG po raz 10

Utworzono: sobota, 28 styczeń 2017 ANNA LESZKOWSKA Drukuj E-mail

 

W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach  w dniach  22-23.06.17 odbędzie się 10.  edycja  Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji INTARG ® 2017, na których pokazane zostaną innowacje dla przemysłu, medycyny i zdrowia oraz życia codziennego.

 

 

Misją Targów INTARG® jest zarówno prezentacja innowacyjnych produktów, technologii i usług z różnych branż i dziedzin, ale i wsparcie rozwoju oraz konkurencyjności przedsiębiorstw.

 

Targi organizowane przez Eurobusiness-Haller i Fundację  Haller  Pro  Inventio są platformą bezpośredniego kontaktu i spotkań przedstawicieli nauki i biznesu, potencjalnych nabywców prezentowanych innowacji oraz podmiotów wspomagających  i finansujących badania i rozwój.

 

Wystawcami są jednostki sfery nauki; producenci i oferenci innowacyjnych produktów, technologii i usług z różnych branż i dziedzin; startupy; młodzi wynalazcy oraz podmioty wspierające wynalazczość i rozwój.

Program Targów obejmuje prezentację wynalazków i innowacji z 15 krajów świata, konferencje, sesje branżowe, konkurs INTARG®, galę wręczenia nagród INTARG® 2017 oraz galę konkursu Lider Innowacji 2017.

 

     

Więcej -  www.intarg.haller.pl

Odsłony: 1088
DMC Firewall is a Joomla Security extension!