Intarg 2020

Utworzono: wtorek, 26 listopad 2019 Anna Leszkowska Drukuj E-mail

logo intarg
XIII Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji INTARG® 
odbędą się 18-19.06.20 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym – Spodku - w Katowicach.

 

INTARG® 2020 to międzynarodowe forum spotkań przedstawicieli świata nauki, przemysłu i biznesu oraz platforma promocji innowacyjnych produktów, technologii i usług.
Wystawcami są zarówno firmy innowacyjne jak i jednostki sfery nauki, start-upy oraz indywidualni wynalazcy z całego świata.
Organizatorzy - firma Eurobusiness-Haller i Fundacja Haller Pro Inventio - zapraszają do zaprezentowania rozwiązań z różnych branż i dziedzin, m.in. IT, logistyki, bezpieczeństwa, technik medycznych, biotechnologii, chemii, ekologii oraz życia codziennego.
Co roku integralną częścią Targów jest Konkurs Wynalazków INTARG®, w którym innowacje i wynalazki są oceniane przez międzynarodowe jury. Uzyskane przez wystawców nagrody i wyróżnienia stanowią doskonałe referencje, które wzmacniają ich pozycję rynkową.

Wydarzenie stwarza możliwość nawiązania relacji pomiędzy wystawcami a inwestorami i przedstawicielami firm, którzy poszukują do współpracy gospodarczej podmiotów z dużym potencjałem innowacyjno-wdrożeniowym. W Targach można także uczestniczyć jako partner, sponsor czy organizator własnego wydarzenia (konferencji, panelu dyskusyjnego i innych).
Jak co roku, impreza wspierana będzie przez prestiżowe polskie i zagraniczne organizacje, w tym przez Światowe Stowarzyszenie Własności Intelektualnej (WIIPA) i zgromadzi uczestników z około  20 krajów świata. Wśród nich również przedstawicieli najbardziej innowacyjnych państw na świecie.

W programie Targów znajduje się m.in. Konkurs INTARG® (ocena wynalazków przez międzynarodowe jury); Spotkania B2B; konferencje, prezentacje, panele dyskusyjne; Giełda Wynalazków; Gala wręczenia nagród konkursów INTARG®, Eureka, Lider Innowacji oraz Młody Wynalazca.

Więcej - https://www.intarg.haller.pl/

 

Odsłony: 1689
DMC Firewall is a Joomla Security extension!