banner

Do 15 lutego można składać wnioski na Konkurs Ministra Środowiska „Lider Polskiej Ekologii".

Celem konkursu jest promocja innowacyjności, oryginalności, wysokiej jakości usług, rzetelności i etyki ekologicznej w działaniach na rzecz środowiska, upowszechnianie nowoczesnych i efektywnych rozwiązań w ochronie środowiska oraz propagowanie działań zmierzających do zrównoważonego rozwoju kraju.

Przedmiotem konkursu są zastosowane w praktyce przedsięwzięcia służące ochronie środowiska, w szczególności zaś nowatorskie i wysoce efektywne ekologicznie oraz ekonomicznie rozwiązania techniczne, technologiczne i organizacyjne.

Konkurs jest przeprowadzany w czterech kategoriach: przedsiębiorstwo, wyrób, jednostka samorządu terytorialnego oraz stowarzyszenia i fundacje.

Dodatkowe informacje można uzyskać na http://www.liderpolskiejekologii.pl/ oraz w sekretariacie Konkursu:Instytucie Ekologii Terenów Uprzemysłowionych

ul. Kossutha 6, 40‑844 Katowice

tel. 032 254 60 31 w. 136, 280, faks 032 254 17 17, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

oem software