banner

 

Na portalu Global Research zamieszczono 16.03.23 wystąpienie Marcela de Graaffa, posła do Parlamentu Europejskiego, w sprawie ogłoszonej 11.03.20 przez WHO pandemii Covid-19. Redakcja opatrzyła je tytułem: Oszustwo Covid - największy skandal stulecia? Czy kwalifikuje się jako zbrodnia przeciwko ludzkości?


Do tej pory Redakcja SN powściągliwie relacjonowała rozwój sytuacji związanej z pochodzeniem wirusa, jego właściwościami oraz wątpliwym sposobem leczenia chorych narzuconym przez WHO, czy nowych, nie przedyskutowanych przez świat naukowy reguł epidemiologii. Nie zajmowaliśmy się też od strony naukowej zachowaniem rządów odnośnie zdrowia publicznego czekając aż opadnie histeria i kurz bitwy. Sporadycznie zamieszczaliśmy jednak informacje związane z walką niezależnych od korporacji lekarzy o prawo leczenia chorych na covid według ich najlepszej wiedzy medycznej i sprawdzonymi lekami przeciwwirusowymi, co wywoływało agresję wobec nas w mediach społecznościowych (z tego powodu opuściliśmy Fb).
Czekaliśmy na wyniki badań naukowych pokazujących kto mówił prawdę, a kto oszukiwał i kłamał. Pokazywały się one stopniowo i ujawniały wielki szwindel będący wspólnym dziełem wielu naukowców, Big Pharmy oraz polityków, którzy w wielu przypadkach nawet nie kryli się z lekceważeniem przepisów sanitarnych, jakie sami ustanowili – oczywiście, dla innych. Niczym nie ryzykowali, gdyż korporacyjne media światowe, z którymi są zbratani, zastosowały totalną blokadę informacji odmiennych niż narracja przyjęta przez tych, którzy mieli wymierny, finansowy i polityczny interes w narzuconej ludzkości „jednej prawdy”. „Prawda” ta – jak pokazują coraz liczniejsze wyniki badań niezależnych naukowców, do dzisiaj prześladowanych, oraz śledztw dotyczących korupcji w korporacjach czy najważniejszych instytucjach międzynarodowych - należy do trzeciego rodzaju prawdy według filozofii góralskiej, którą spopularyzował ks. prof. Józef Tischner. I choć śledztwo w tym największym oszustwie świata -operacji psychologicznej uznanej za arcydzieło propagandy - nie zostało jeszcze zakończone, niemniej z tego co już wiemy wyłania się nieciekawy obraz znacznej części środowiska naukowego, które w obliczu możliwości apanaży porzuciło ideały nauki (a nawet metodologię badań). Zapomniało o tym, że istotą nauki jest wolna wymiana poglądów, spór i walka na argumenty, a nie tłumienie – korporacyjne czy sądowe – krytyki naukowej. Zapomniało nawet o przysiędze doktorskiej, w której każdy z nich ślubował rozwijać badania naukowe nie z żądzy zysku i nie dla próżnej chwały, ale dla odkrywania i upowszechniania prawdy – największego skarbu ludzkości. (al.)

 

Poniżej publikujemy wystąpienie Marcela de Graaffa:

W 2021 roku ujawniono e-maile z niemieckiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, z których wynikało, że zwerbowało ono naukowców do straszenia ludności.
W zeszłym roku ujawniono, że statystyki Covid zostały sfałszowane przez holenderskiego ministra zdrowia Hugo de Jonge poprzez zawyżanie liczb.
A teraz mamy ujawnienie ponad 100 000 wiadomości WhatsApp od byłego brytyjskiego ministra zdrowia, Matta Hancocka. Brytyjski „Daily Telegraph” umieścił je w Internecie jako „The Lockdown Files”.

Ze wszystkich tych rewelacji wielokrotnie wynikało, że koronawirus nie był bardziej śmiercionośny niż inne wirusy wywołujące grypę. Jak wiemy, grypa i przeziębienie mogą być śmiertelne dla wrażliwych, bardzo starych ludzi. Dla osób poniżej 80. roku życia te wirusy prawie nigdy nie są śmiertelne. Tak było z Covid-19.
Minister Matt Hancock rozmawiał za pośrednictwem WhatsApp z ówczesnym premierem Wielkiej Brytanii Borisem Johnsonem na temat niskiego wskaźnika śmiertelności tego wirusa. Napisał, że jest to problem, ponieważ oznacza to, że cele szczepień nie zostaną osiągnięte.
Pliki „Lockdown” pokazują również, że oprócz szczepionek, inne środki Covid miały głównie na celu wzbudzenie strachu przed wirusem w populacji.

Rewelacje w Niemczech, Holandii, a teraz zwłaszcza w Wielkiej Brytanii pokazują, że we wszystkich tych krajach celowo stosowano tę samą politykę Covid – politykę, która nie miała nic wspólnego z naturą koronawirusa. Akta Lockdown pokazują, że żadne specjalne środki nie były potrzebne, biorąc pod uwagę niską śmiertelność wirusa. Rząd brytyjski przeszedł z publikowania wskaźników śmiertelności na publikowanie liczby infekcji. Następnie cała UE przestawiła się i relacjonowała Covid w ten sam sposób.
Prawdziwym celem było przeforsowanie szczepionek i wprowadzenie odpowiedniej cyfrowej przepustki Covid. W tym celu nie uchylono się od żadnych środków.
Osoby nieszczepione były przedstawiane nie tylko jako nieodpowiedzialne, ale jako aspołeczni, niebezpieczni wrogowie państwa. Groziło im więzienie i przymusowe szczepienia. Zwolniano z pracy osoby nieszczepione. Ludzie zostali zamknięci w swoich domach wskutek wprowadzenia godziny policyjnej. Szpitale i domy opieki zabraniały partnerom i dzieciom odwiedzania chorych małżonków lub rodziców, nawet gdy ci umierali.
Od początku byli eksperci medyczni, którzy naukowo argumentowali, że narzucone środki są daremne i ostrzegali przed szczepieniami.
Lekarze, którzy protestowali, zostali uciszeni w mediach społecznościowych. Lekarze przepisujący skuteczne leki byli karani wysokimi grzywnami i cofaniem licencji.

Akta Lockdown pokazują, że nieszczepieni i krytyczni wobec Covid lekarze mieli rację – i że w polityce rządu nie było absolutnie nic dobrego.
To, co wyłania się również z Lockdown Files, to zaangażowanie Billa Gatesa. Matt Hancock dosłownie pisze o Billu Gatesie: „Jest mi to winien”. Innymi słowy, Bill Gates jest mu coś winien, ponieważ Hancock zlecił zaszczepienie milionów ludzi jego szczepionkami.
Ten tak zwany filantrop kupił udziały w Big Pharma za 50 milionów dolarów, a po tym, jak powstał covidowy szum, te same akcje sprzedał za 500 milionów dolarów.

Kontrakty na ogromne sumy pieniędzy, podpisane przez rządy z międzynarodowymi koncernami farmaceutycznymi, wciąż nie są jawne. Korespondencja między firmą Pfizer a przewodniczącą UE Ursulą von der Leyen jest nadal tajna. Wiadomości między holenderskim ministrem Hugo de Jonge a premierem Markiem Rutte na temat Covid zostały rzekomo usunięte.
Wygląda na to, że Komisja Europejska i rządy państw członkowskich UE były równie świadome niskiej śmiertelności Covida, jak rząd brytyjski. Ich zasady były prawie identyczne, wadliwy test PCR został zaakceptowany w całej UE, przepustka Digital Covid stała się międzynarodowym dokumentem podróży, nawet treść była prawie identyczna. Kilka krajów zaczęło jednocześnie używać tych samych zwrotów: „z sąsiedztwa do sąsiedztwa, z domu do domu, z ramienia na ramię”.
Środki te nie miały racjonalnych podstaw, ale naruszały podstawowe prawa człowieka i podstawowe wolności. Nietykalność fizyczna i psychiczna została naruszona bez uzasadnienia.
W każdym stanie musi być za to odpowiedzialny rząd. Jako poseł do Parlamentu Europejskiego żądam, aby Komisja Europejska stanęła przed Parlamentem, aby to wyjaśnić. Dlatego proszę przewodniczącego Parlamentu Europejskiego o pilne umieszczenie w porządku obrad następnej sesji w Strasburgu debaty z Ursulą von der Leyen na temat akt lockdownu.
Zobaczymy, czy Parlament Europejski zechce podjąć się kontrolnego zadania, czy też jest współwinny największego skandalu stulecia.
Marcel de Graaff

Źródło: Global Research, 16.03.23
https://www.globalresearch.ca/biggest-scandal-century-does-it-qualify-crime-against-humanity-demanding-accountability-covid-scam/5812152

Od Redakcji: W tej sprawie istnieje już mnóstwo publikacji dobrze udokumentowanych oraz filmy z przesłuchań w Kongresie USA, m.in. b. dyrektora CDC (Centrum Kontroli i Prewencji Chorób) Roberta Redfielda (8.03.23) - https://twitter.com/VigilantFox/status/1633485180840058883
https://www.youtube.com/watch?v=g4rF91BeSJU
Ponadto: https://emigrant19.neon24.org/post/171318,pandemia-ktorej-nigdy-nie-bylo
https://www-newsweek-com.translate.goog/america-covid-response-was-based-lies-opinion-1785177?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=pl&_x_tr_pto=sc

https://unlimitedhangout.com/2022/11/investigative-reports/covid-19-mass-formation-or-mass-atrocity/